Deviant Login Shop  Join deviantART for FREE Take the Tour
×
  • Photo
  • Art Gifts
Download JPG 2394 × 3307Details

Submitted on
April 29, 2005
Image Size
3.1 MB
Resolution
2394×3307
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
170,724 (38 today)
Favourites
271 (who?)
Comments
78
Downloads
83,728 (6 today)
×
lined paper by LL-stock lined paper by LL-stock
---------------------------------------
IMPORTANT- PLEASE READ: Manipulate, paint and doodle to your heart's content - all I ask is you acknoledge your source material when you display and please send a link to me at (http:www.ll.deviantart.com) (My main account) so I can see the results :)
LL
Add a Comment:
 
:iconalphagusta:
Alphagusta Featured By Owner Feb 22, 2014  Hobbyist Digital Artist
I really like to use this on PS and write away my own fanfictions for myself :)
Reply
:iconmiss-mafia:
Miss-Mafia Featured By Owner Jan 27, 2014  Hobbyist General Artist
I love this. I always draw better on lined paper- not sure how or why. But this makes a freaking awesome background for when I'm drawing. Thank you :la:
Reply
:iconcre43544:
cre43544 Featured By Owner Mar 7, 2013
used here : [link]
Reply
:iconlozeldafan:
LoZeldaFan Featured By Owner Mar 3, 2013
I'm using this for a digitally designed scrapbook, not to be published so I will not have a link because all i'm going to do is print it. I will be crediting this as a source though.
Reply
:iconanusara00:
anusara00 Featured By Owner Nov 18, 2012
thanks[link]
Reply
:iconll-stock:
LL-stock Featured By Owner Nov 29, 2012  Hobbyist Photographer
Erm, think you might need to try your link again! :P
Reply
:iconrl-publishing:
RL-Publishing Featured By Owner Oct 19, 2012
I am writing to show acknowledgement for the use of your work. I will be using it for a university project and have attached a link to your work and personal account.

Thank you for your kindness!
Reply
:iconamericanchickens:
americanchickens Featured By Owner Oct 10, 2012  Professional Writer
Hey there, using this as part of a background for several slides in a school powerpoint presentation. Giving credit would not really be possible in a legible way. Is that OK?
Reply
:iconll-stock:
LL-stock Featured By Owner Nov 12, 2012  Hobbyist Photographer
Hi, apologies for the late reply to this - no idea if you ended up using this stock or not but as its for non profit use that's ok - could you not have included some credit with a bibliography slide at the end showing where you got all your sources from? :)
Reply
:iconfurkandagkilic:
furkandagkilic Featured By Owner Sep 16, 2012
aslında herkesin aklında bir şeyler vardır ona dair. tabi eğer geçmişse yürekten hissettikleri. zaten geçmemişse aşk mantık işi değildir akılda bitmez. kalbindedir o ve her fırtına onu kızdırır, alevlerin ortasında kalır vücudun. "parmaklarının ucuna kadar hissetmek" böyle bir şeydir işte. ama yine de kimseye anlatmamalısın aslında gerçekten seviyorsan. onunla ilişkini kimsenin bilmesine de gerek yoktur. paylaşamazsın bir kere onu, hele dost kazığı yemişsen bir daha kimseye güvenemezsin zaten -en yakınına bile-. ama yine de anlatırsın ona buna, bilmesini istersin herkesin. onu nasıl sevdiğini bir tek ona bu denli hissettiremezsin, yani sözlerinle. bakışların her şeyi anlatır aslında. en çok onun yanında susarsın ve ayrıyken en çok onu konuşursun. yanında olması gerekmez her zaman, onu özlemelisin biraz da. özlemelisin ki onu daha çok sevebilesin. ama bulduğun zaman bırakmak istemezsin, çünkü kalbin seni ateşe atar. sonunun acı vereceğini bile bile atlarsın, yanında olur ve ağzından çıkan tek bir kelimeye bakarsın. ve başta her şey yolundadır. o sanki senin bir parçandır ve sanki hep onunla yaşamışsındır.ancak onun belki senden haberi bile yoktur. gidip söylemek istersin ama konuşamazsın. boğazında birkaç çift düğüm oluşur. atlatmaya çalışırsın ama; aşkın yutkunamayacak kadar büyümüştür. parçalaman gerekir yutkunmak için. çünkü aşkın ona çok büyük gelir, taşıyamaz diye korkarsın. aslında genelde de haketmez o bu kadar sevgiyi. onunla paylaşmak istersin. kalplerinizi bir araya getirmek istersin ama o bunu anlamayabilir, bu durumda iki seçeneğin olur: ya ona aşkını bakışlarınla, tavırlarınla veya başka herhangi bir şeyle hissettirip onun da seninle aynı duyguları yaşaması için bir temel atmak ya da çekilip kenara onu izlemeye devam etmek onun hiçbir şeyden haberi yokken. çoğumuz birincisini yaparız kendimize güveniyorsak ve genelde olumlu biter bu konuşma olayı artık sana ait olduğunu düşünürsün onun. ama o sadece kendinden sonra değiştirdiği senin hayat düzenini biraz neşelendirip dibe vuracak ve sonra da kaybolacaktır. neden mi? sebep ortada. ona, onu sevdiğini fazla hissettirmişsindir. bunu yapmadığın zaman kendini boşlukta hissedersin ilişkinde ama yapmalısındır. bir adım geride kalmış hissedersin halbuki birkaç adım öndesindir ve o yerinde sayıyordur hep. işte bu zamanlarda sende yerinde saymalısındır ki sana gelip yetişebilsin. yetişsin ki ne sen ondan önde olup onun her şeyi bitirmesine neden olasın ne de o seni yakalayamayacağı için yürümesini kesmesin. işte bu adımlarını başarırsan artık olay birbirini ne kadar sevdiğinize bağlanmış olur..
Reply
Add a Comment: